Koce Ochronne - Standard

UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. 

Koce ochronne pomogą Ci w transporcie, magazynowaniu, logistyce, remontach, przeprowadzkach, a nawet w ogrodnictwie.

Materiał z którego produkowane są koce zabezpieczające to wysokiej jakości włóknina o składzie surowcowym dobranym w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jest lekka i wytrzymała, daje się rozciągnąć i przycinać oraz zapewnia właściwości chłonne. Ponadto skład surowcowy powoduje, że jest odporna na mole odzieżowe i mikroorganizmy przez co jest biologicznie bezpieczna. W przypadku pokrycia folią daje warstwę nieprzepuszczalną dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Jej walory dają przewagę nad zwykłą folią malarską, która jest podatna na podmuchy powietrza, uszkodzenie i potarganie, a przez brak chłonności naraża na roznoszenie się brudu. 

Koc Standard

Prosty i skuteczny

Galeria

Prosty, tani i niezwykle skuteczny materiał o uniwersalnym zastosowaniu

W przeciwieństwie do folii bąbelkowej możesz go używać wielokrotnie

Jest produktem w stu procentach ekologicznym pochodzącym z Recyklingu

Koce ochronne cieszą się dużą renomą w całej Unii Europejskiej

Właściwości

Koce transportowe to włóknina przeszywana służąca między innymi do zabezpieczania powierzchni. Dzięki nim w szybki łatwy i wygodny sposób zabezpieczysz swoje cenne przedmioty podczas transportu, w trakcie prac remontowych, naprawczych i innych.

Charakteryzują się wytrzymałością, miękkością i chłonnością. Zabezpieczają przed uszkodzeniami, wilgocią i pyłem. Występują w wielu wariantach grubości i rozmiaru.   

Koc Standard to najprostszy, ale również bardzo skuteczny wariant koca ochronnego. 

Dlaczego Warto?

Zalety:

Sprawnie zabezpieczysz cenne przedmioty podczas transportu
Ochronisz meble, RTV, AGD, szkło i wiele innych
Usprawnisz sobie życie przy remontach i pracach naprawczych
Możesz wybrać rozmiary które Ci najbardziej odpowiadają
Gwarancja jakości i wytrzymałości dzięki badaniom i atestom
Wygoda i bezpieczeństwo jakiego nie da Ci folia zabezpieczająca
Produkt przyjazny środowisku, wytrzymały i wielorazowego użytku
Możliwość wielokrotnego użytku zaoszczędzi Twój czas i pieniądze

Zastosowanie:

Przeprowadzki
Transport i logistyka
Budownictwo
Przemysł laminatów i tworzyw
Dom i ogród
Lakiernictwo i mechanika    

 

 

Powiązane

W każdej pracy ważnym jest, aby oferowane i wysyłane produkty były dostarczane do klienta w idealnym stanie. Wiemy jak pakować i zabezpieczać przesyłki, a także duże ładunki, pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu.
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. PIKÓWKA + PODKŁAD Z FLIZELINY = EFEKTYWNY I EFEKTOWNY KOC OCHRONNY. Koce HEAVY DUTY są rozwinięciem kocy STANDARD oraz PREMIUM skierowanym do osób, które cenią sobie nie tylko niezawodność i funkcjonalność, ale również pomysłowość i walory estetyczne. Są to koce pikowane oferowane w wielu wariantach zastosowanych dodatków. Z jednej strony...
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW WZMOCNIONY PODKŁADEM O WŁAŚCIWOŚCIACH HYDROFOBOWYCH. Koce ochronne wzmocnione flizeliną. Dzięki temu wytrzymałość jest jeszcze większa, zaś sama flizelina dzięki swoim hydrofobowym właściwościom zapewnia kocowi wodoodporność. Idealne do lakierowanych powierzchni i transportu najcenniejszych i najbardziej kruchych przedmiotów.