Odzieżowe

PRZESZYWANE I IGŁOWANE WŁÓKNINY ODZIEŻOWE.

W zależności od potrzeb, włókninę wykonuje sie w taki sposób aby chronić przed wilgocią lub przepuszczać parę wodną i powietrze. Włókniny bawełniane Posiadają również dobre właściwości termoizolacyjne. W zależności od wariantu nadają się zarówno na ciepłe ubrania przemysłowe jak i filcowe dodatki odzieżowe. Dzięki właściwościom włóknin są także wysoce wytrzymałe. 

Włókniny bawełniane i inne włókniny naturalne znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w odzieży, ale także w meblarskie, tapicerstwie, produkcji materaców.

Włókniny odzieżowe

Przeszywane i igłowane

Warianty

Włóknina wykonana z wełny

Filc obuwniczy

Włóknina bawełniana

Włóknina z Recyklingu

Włóknina + dwustronny spunbond

Włóknina + pikówka

Właściwości

Włóknina ma szereg właściwości które można mniej lub bardziej modyfikować. Wszystko zależne jest od przeznaczenia i rodzaju zastosowania.

Posiadamy spore możliwości co do rodzaju włóknin które produkujemy. Często modyfikujemy swoje produkty tak, aby dostarczyć Państwu maksymalnie dopracowany produkt. Ich właściwości mogą być bardzo różne, od chłonnych, przez wytrzymałe po ognioodporne. Również wszystkie z powyższych skomponowane razem.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Właściwości termoizolacyjne
Chłonność
Przepuszczalność powietrza i pary
Odporność na wilgoć
Wysoka wytrzymałość
Sprężystość
Duże możliwości produkcyjne

Zastosowanie:

Odzież robocza
Ocieplacze
Materiał ochronny
Wyściółki butów
Wkładki
Kapelusze
Kurtki
Spodnie
Kamizelki
Rękawice 

Na odzież roboczą

I nie tylko

Powiązane
FILC TECHNICZNY - UNIWERSALNA WŁÓKNINA DLA WIELU BRANŻ. Włóknina igłowana lub przeszywana z włókien syntetycznych i naturalnych. Poliesterowa, Polietylenowa lub ich mieszanka. Szerokie warianty produkcyjne i możliwości dopasowania produktu do konkretnych potrzeb.
WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH. Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.
UNIWERSALNY MATERIAŁ O SZEROKIM ZASTOSOWANIU W BRANŻY MEBLARSKIEJ I TAPICERSKIEJ. Różnorodne zastosowanie. Wysoka wytrzymałość. Pozytywny wpływ na środowisko. Włókniny przeszywane i igłowane z włókien naturalnych i syntetycznych pochodzących z recyklingu do wykorzystania w tapicerstwie i meblarstwie.