Uniwersalne Ścierki

MIĘKKIE, WYTRZYMAŁE I CHŁONNE.
UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z WŁÓKIEN TEKSTYLNYCH SZYTE NA WYMIAR. 

W oferowanym przez nas asortymencie znajdują się również ścierki o uniwersalnym zastosowaniu. Powstają one z  wysokiej jakości włóknin przeszywanych i materiałów o różnej gramaturze i różnej specyfice, co pozwala na dobór produktu pod kątem konkretnych potrzeb. 

Uniwersalne Ścierki

Z nami możesz więcej

Galeria

Szare

Białe

Dla przemysłu

Dla domu

Właściwości

Ścierki z włóknin przeszywanych cechuje różnorodność pod kątem wodochłonności, nasiąkliwości, rozmiaru, koloru, czy składu surowcowego. Są bardzo wytrzymałe na rozdarcia. Oferujemy ścierki do podłogi, kurzu, naczyń oraz wielu innych zastosowań. Doskonale sprawdzą się na co dzień podczas porządków. Każdy rodzaj oferowanych przez nas ścierek posiada swoje unikalne właściwości. Możliwość wielokrotnego prania, czyszczenie na sucho i mokro, czy nie pozostawianie włókien to tylko wybrane właściwości ścierek. 

Dlaczego Warto?

Zalety:

Doskonałe do kurzu, podłóg, naczyń i wielu innych
Wytrzymałość i odporność na rozdarcia
Różnorodność wyboru pod kątem oczekiwanych właściwości
Wysokiej jakości włókniny i materiały
Szerokie zastosowanie
Duża gama asortymentu
Produkt przyjazny środowisku
Możliwość wielokrotnego użytku

Zastosowanie:

Do domu
Dla przemysłu
Dla każdego, nawet dla najbardziej wymagających    

 

Produkt z Recyklingu

Przyjazny środowisku

Powiązane
WŁÓKNINY FILTRACYJNE POCHODZĄCE Z SYNTETYCZNYCH WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH LUB IGŁOWANYCH. Włókniny filtracyjne do filtracji suchej lub mokrej. Zbierają nieczystości i filtrują ciecze. Wspomagają proces produkcyjny, mając przy tym pozytywny wpływ na środowisko.
Koce ochronne
KOC OCHRONNY - UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. Koce ochronne pomogą Ci w transporcie, magazynowaniu, logistyce, remontach, przeprowadzkach, w domu i ogrodzie. Materiał z którego produkowane są koce zabezpieczające to, wysokiej jakości miękka włóknina o składzie surowcowym dobranym w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jest lekka i wytrzymała,...
MATA MALARSKA Z JEDNEJ STRONY FOLIA, Z DRUGIEJ WŁÓKNINA. NIEZASTĄPIONA PRZY PRACACH REMONTOWYCH. Malować każdy może. Z tym że łatwo wszystko pobrudzić. Z pomocą przychodzi mata malarska, którą w łatwy sposób zabezpieczysz wszelkie potrzebne elementy, przed zabrudzeniem, zadrapaniami, pyłem. I to wiele razy. Filc o grubości 200 gr/m2 podklejony folią antypoślizgową sprawia, że produkt jest...